- Kuchyňa + jedáleň
- Spálňa
- Detská izba
- Detské modulové systémy
- Súprava do detskej izby
- Detské šatníky
- Detské postele
- Detské komody
- Detské konferenčné stolíky
- Detské matrace
- Detské nočné stolíky
- Detské pohovky
- Detské police
- Detské postieľky
- Detské stoly
- Detské police a regály
- Detské rošty
- Detské sedacie vaky
- Detské hracie kreslá
- Detské stoličky a kreslá
- Detský textil
- Príslušenstvo
- Obývacia izba
- Pracovňa
- Predsieň
- Kúpeľňa
- Kovový nábytok
- Bytový textil
- Záhrada
- Výpredaj tovaru
- Nábytok pre školy
Posteľ s úložným priestorom ALOHA, Béžový Velvet
Katalógové číslo:
i340_V-CH-ALOHA-LOZ-BEŻOWY
0%
0 recenzia
Popis produktu
Súvisiace produkty
Stráženie ceny
Recenzia
posteľ so zásuvkami, materiál: tkanina / plast / MDF, farba: béžová, s možnosťou matraca POLARIS 90
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | poťahová látka |
| Farba | béžová |
| úložný priestor | Posteľ s úložným priestorom |
| Priestor na spanie | 90 x 200 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Ne |
| Rošt v ceně | Áno |
| Polohovací rošt | Ne |
| Výška - maximálne v cm | 93 |
| Výška zadného čela | 93 cm |
| Výška čela postele | 93 cm |
| Dĺžka v cm | 221 |
| Šírka v cm | 98 |
Súvisiace produkty




