+421 940 499 552   Po - Pia 8:00 - 16:00

Vrátenie tovaru do 14 dní

 

 

Za akých podmienok môžete tovar vrátiť a získať kúpnu cenu:

- Tovar nesmie byť zmontovaný (musí byť nepoužitý).

- Tovar musí byť v pôvodnom obale, aby nevznikli náklady na jeho uvedenie do stavu vhodného na ďalší predaj.

- musí byť písomné zrušenie objednávky ( do 14 dní od prevzatia tovaru s tým, že tovar nám musí byť doručený do 14 dní) s dátumom doručenia na vyzdvihnutie.

- Odstúpenie od zmluvy musí obsahovať: iniciály zákazníka, adresu, telefonický kontakt, doklad o kúpe, číslo účtu a musí byť zaslané na adresu: U Řeky 829, 720 00, Ostrava, Česká republika alebo mail:pegas@nabytek-pegas.cz.

- peniaze budú vrátené na uvedený bežný účet v odstúpení od zmluvy do 10 pracovných dní po kontrole tovaru.

- Upozorňujeme na dôkladné zabalenie zasielaného tovaru, pretože za poškodenie tovaru prepravcom klienta zodpovedá zákazník (to je tiež dôvod, prečo vo väčšine prípadov prepravujeme tovar vlastnými autami a vodičmi napriek vyšším nákladom).

- Adresa pre odber je :U Řeky 829, 720 00, Ostrava, Česká republika v čase Po-Pia od 8:00-15:30

 

Vrátenie kúpnej ceny nie je možné, ak nie sú splnené vyššie uvedené parametre

 

Ak bol tovar zmontovaný alebo nie je v pôvodnom obale, podľa stavu tovaru, ktorý sme dostali, bude požadovaná platba za jeho uvedenie do pôvodného stavu (aby mohol byť ďalej predaný v 100% stave). Táto suma bude klientovi vyčíslená po posúdení skutočného stavu a cena tovaru bude o túto sumu znížená v rámci vrátenia ceny tovaru na bankový účet uvedený v odstúpení od zmluvy.

- Tovar nie je možné zaslať na dobierku (v takom prípade nebude prijatý, pretože nie je možné zabezpečiť dôkladné prevzatie a posúdenie skutočného stavu tovaru).

 

Tovar nie je možné vrátiť do 14 dní v prípade:

- po uplynutí časového intervalu, ktorý je uvedený vyššie.

- Nemôže byť v prípade výroby tovaru podľa konkrétneho výberu priamo pre klienta, ak bol tovar takto zadaný do výroby, alebo bol upravený podľa špecifikácií klienta (úprava rozmerov, zadanie do výroby vo farbe podľa výberu klienta, alebo iné špecifické úpravy).  V prípade tovaru, ktorý bol prispôsobený špecifickým požiadavkám alebo prispôsobený konkrétnej osobe alebo miestu. To platí v prípade, ak je objednaný tovar jedinečný. Taktiež v prípade, ak má obal hygienickú funkciu, alebo tovar môže byť znečistený používaním s intímnymi časťami (typicky matrace, posteľná bielizeň, prestieradlá atď.), alebo je špecifický pre danú značku v jej spracovaní. V takejto situácii sa tovar už nemôže predávať ako nový a nepoužitý. Pre lepšie pochopenie logiky je najlepšie predstaviť si, že sám zákazník by ho v takomto stave nechcel , alebo by takýto stav neakceptoval. Takýto tovar je nepredajný, alebo len za cenu výrazného zníženia hodnoty tovaru, ktoré nesmie znášať predávajúci.

Uvedené rozdiely v rozmeroch, ak sú v rámci 5 %, sa považujú za výrobné tolerancie.

 

V prípade otázok alebo požiadaviek píšte na pegas@nabytok-pegas.sk alebo volajte na 940 499 552