Posteľ ALABAMA s výsuvným lôžkom, Krémová
Katalógové číslo:
i340_V-CH-ALABAMA-LOZ-KREMOWY
0%
0 recenzia
Popis produktu
Súvisiace produkty
Stráženie ceny
Recenzia
posteľ s výsuvným spodným matracom, materiál: tkanina, farba: krémová, * posteľ bez matraca, voliteľne matrac POLARIS 90 alebo SYRIUSZ 90
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | poťahová látka |
| Farba | krém |
| úložný priestor | Posteľ bez úložného priestoru |
| Priestor na spanie | 90 x 200 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Ne |
| Rošt v ceně | Áno |
| Polohovací rošt | Ne |
| Výška - maximálne v cm | 83 |
| Výška zadného čela | 83 cm |
| Výška čela postele | 83 cm |
| Dĺžka v cm | 221 |
| Šírka v cm | 95 |
Súvisiace produkty




