Posteľ LOFT s matracom, 140x200 cm, Dub/Čierna
Katalógové číslo:
i648_100178
0%
0 recenzia
Popis produktu
Súvisiace produkty
Stráženie ceny
Recenzia
- Konštrukcia je vyrobená z kvalitného dubového dreva, ktorého výhodou je nielen DIZAJN, ale predovšetkým ODOLNOSŤ.
- Kontajner na podstielku.
- Rám - vyrobený zo stabilných brezových lamiel, na plynových strojoch.
- Matrac - rozmer 140x200x18 (± 2 cm), so snímateľným poťahom, klimatizačným vláknom a polyuretánovou penou. Poťah - prešívaná hypoalergénna tkanina, vyrobená z polyesteru, so zipsom.
- Horná časť postele je vyrobená z dubového dreva na kovovom ráme.
- Plynové stroje.
- Inštalačné príslušenstvo - rýchla a jednoduchá inštalácia.
- Oceľový rám.
- Nosnosť - 400 kg.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Drevo + kov |
| Farba | dub |
| úložný priestor | Posteľ s úložným priestorom |
| Priestor na spanie | 140 x 200 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Áno |
| Rošt v ceně | Áno |
| Polohovací rošt | Ne |
| Výška - maximálne v cm | 105,5 |
| Výška zadného čela | 105,5 cm |
| Výška čela postele | 45,5 cm |
| Dĺžka v cm | 206 |
| Šírka v cm | 146 |
Súvisiace produkty





