- Kuchyňa + jedáleň
- Spálňa
- Detská izba
- Obývacia izba
- Pracovňa
- Predsieň
- Kúpeľňa
- Kovový nábytok
- Záhrada
- Bambusové rohože a ploty
- Drevené sochy a masky
- Fontánky
- Hojdacie kreslá
- Podávače
- Květináče
- Úložné boxy
- Kvetinové stojany a kvetináče
- Koše, košíky, podnosy
- Svietidlá
- Papasany
- Paravany
- Pelechy pre psov
- Piknikové koše
- Polstery
- Ratanový nábytek
- Tieniace plachty
- Záhradné príslušenstvo
- Záhradné hojdačky
- Závesné hojdacie kreslá
- Závesné hojdačky
- Záhradné stoličky
- Záhradná lavička
- Záhradné lehátka
- Záhradné zostavy
- Záhradné stoly
- Záhradné stoličky
- Bytový textil
- Výpredaj tovaru
- Nábytok pre školy
Záhradné relaxačné kreslo s podnožkou PORTLAND Sivé
Katalógové číslo:
i744_8371
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Ratan |
| Kolor | Prírodný |
| Opierka hlavy | Áno |
| Podnožka | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Štýl interiéru | Moderný |
| Štýl interiéru | Boho |
| Štýl interiéru | Japandi |
| Farba korpusu | prírodný |
| Materiál korpusu | kov |
| Hĺbka kresla | 75 cm |
| Šírka kresla | 90 cm |
| Výška kresla | 135 cm |
| Funkcia rozkladania | Nie |
| Kategória | Relaxačné kreslá |
| Funkcia hojdania | Nie |
| Hĺbka podnožky | 49 cm |
| Šírka podnožky | 60 cm |










