Záhradné Relaxačné Kreslo MADISON Sivé
Katalógové číslo:
i744_8440
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Kolor | Prírodný |
| Opierka hlavy | Áno |
| Podnožka | Nie |
| Štýl interiéru | Moderný |
| Štýl interiéru | Boho |
| Štýl interiéru | Japandi |
| Farba korpusu | prírodný |
| Hĺbka kresla | 68 cm |
| Šírka kresla | 77 cm |
| Výška kresla | 145 cm |
| Funkcia rozkladania | Nie |
| Kategória | Relaxačné kreslá |
| Výška sedadla | 38 cm |
| Funkcia hojdania | Nie |










