- Kuchyňa + jedáleň
- Spálňa
- Detská izba
- Obývacia izba
- Pracovňa
- Predsieň
- Kúpeľňa
- Výpredaj tovaru
- Bytový textil
- Záhrada
- Bambusové rohože a ploty
- Fontánky
- Podávače
- Prístrešok pre psa
- Detské ihrisko
- Príslušenstvo
- Hojdacie kreslá
- Hojdacie siete
- Papasany
- Paravany
- Pelechy pre psov
- Sandbox
- Polstery
- Ratanové komody
- Ratanové konferenčné stoly
- Ratanové kreslá
- Ratanové pohovky
- Ratanové sedacie súpravy
- Ratanové taburety
- Tieniace plachty
- Záhradné príslušenstvo
- Záhradné hojdačky
- Záhradné stoličky
- Záhradná lavička
- Záhradné lehátka
- Záhradné zostavy
- Záhradné stoly
- Záhradné stoličky
- Závesné hojdacie kreslá
- Závesné hojdačky
- Nábytok pre školy
Záhradné kreslo FELIZ Hnedý/Šedý Technoratan
Katalógové číslo:
i744_9193
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Kolor | Hnedý |
| Opierky rúk | Nie |
| Farba korpusu | hnedý |
| Materiál korpusu | Technoratan |
| Hĺbka kresla | 200 cm |
| Šírka kresla | 79 cm |
| Výška kresla | 97 cm |
| Funkcia rozkladania | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Kategória | Záhradný nábytok |
| Výška sedadla | 32 cm |









