Váľanda s čelami Torino ľavá hnedá so vzorom
Katalógové číslo:
F-0402110517
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Torino je polohovacia váľanda s elastickým PUR matracom, ktorý je uložený na lamelovom rošte. Plocha na spanie je 90x200 cm s komfortnou výškou ležiacej plochy 52 cm. Špeciálne štruktúrovaný povrch jadra matraca zabezpečuje dobré prispôsobenie sa telu a optimálne prúdenie vzduchu. To je dôležité pre dosiahnutie správneho spánkového klímatu. Rošt je vybavený polohovaním pre hlavu (5 polôh) aj nohy (1 poloha). Samozrejmosťou je aj veľký úložný priestor na lôžkoviny, ktorý je prístupný od nôh. Váľanda nemá zadnú časť čalúnenú poťahovou látkou, je určená na umiestnenie do rohu k stene.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 86 cm |
| Dĺžka | 212 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Áno |
| Maximálna nosnosť | 105 kg |
| Polohovanie | Áno |
| Rošt je súčasťou balenia | Áno |
| Šírka | 101 cm |
| Základná farba | Coffee/Trinity 8 |




