TV skrinka BLAGO 140 cm Tmavý Dub/Grafit
Katalógové číslo:
i744_9131
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Štýl interiéru | Moderný |
| Farba korpusu | tmavý dub |
| Materiál korpusu | MDF |
| Kategória | TV skrinky |
| Výška | 48 cm |
| Šírka | 140 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba čela | grafit |
| Materiál čela | MDF |





