Trojkreslo Viki hnedá
Katalógové číslo:
F-0113010635
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Trojsed Viki má úložný priestor a jednoduchým rozložením vznikne lôžko 188x130 cm na občasné prespanie pre dve osoby. Výplň sedáku tvoria pružiny bonell v kombinácii s kvalitnou PUR penou. Trojpohovka je čalúnená kvalitnou látkou Vita, ktorá je veľmi príjemná na dotyk a je odolná proti oderu. Čalúnenie v kombinácii s drevom pôsobí veľmi štýlovo. Bočnice sú vyrobené z bukového masívu, morenie je možné v rôznych farebných odtieňoch. Trojpohovku je možné objednať aj v iných farebných prevedeniach.
Rozmery:Trojsed
- šírka celková 196 cm
- šírka sedadla 188 cm
- hĺbka sedadla 60 cm
- výška operadla 60 cm
- výška sedadla 41 cm
- celková hĺbka 92 cm
- celková výška 93 cm
- plocha po rozložení 188x130 cm
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Výška | 93 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 41 cm |
| Hĺbka sedadla | 60 cm |
| Hĺbka | 92 cm |
| Materiál | Masívne drevo + MDF |
| Plocha po rozklade | 188x130 cm |
| Šírka | 196 cm |
| Šírka vankúša sedadla | 188 cm |
| Výška operadla | 60 cm |
| Základná farba | Vita hnedá/orech |

