- Kuchyňa + jedáleň
- Spálňa
- Detská izba
- Detské modulové systémy
- Súprava do detskej izby
- Detské šatníky
- Detské postele
- Detské komody
- Detské konferenčné stolíky
- Detské matrace
- Detské nočné stolíky
- Detské pohovky
- Detské police
- Detské postieľky
- Detské stoly
- Detské police a regály
- Detské rošty
- Detské sedacie vaky
- Detské hracie kreslá
- Detské stoličky a kreslá
- Detský textil
- Príslušenstvo
- Obývacia izba
- Pracovňa
- Predsieň
- Kúpeľňa
- Kovový nábytok
- Záhrada
- Bytový textil
- Výpredaj tovaru
- Nábytok pre školy
Textilné herné kreslo Player 2.0 Normálna veľkosť, Marshmallow ružové
Herné kreslo X-PLAYER 2.0 MARSHMALLOW PINK: NORMÁLNA VEĽKOSŤ
Biela a ružová – dve farby, ktoré vnesú do tvojho herného priestoru svieži vietor a dodajú mu jedinečný charakter. Predstavujeme ti herné kreslo X-Player vo verzii Marshmallow Pink. Tento výnimočný model je určený pre všetkých, ktorí hľadajú originálne a pôsobivé riešenie.
Marshmallow Pink je nová tvár obľúbeného modelu X-Player. Toto herné kreslo je synonymom komfortu, bezpečnosti a moderných inovácií. Neoslní ťa len svojím výrazným štýlom, ale aj premyslenou ergonomickou konštrukciou. Masívna silueta, pevný základ a originálne logá – to je Player v tej najčistejšej podobe. Tentokrát ho však zdobí bielo-ružové čalúnenie, vďaka ktorému vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým.
Ergonomická konštrukcia pre maximálne pohodlie
Čo sa skrýva pod touto impozantnou siluetou? Celý balík spoľahlivých riešení! Kladáme dôraz na správne držanie tela, preto je naše herné kreslo vybavené dvoma ergonomickými opornými vankúšmi, ktoré sú mäkké a pohodlné.
Opierka hlavy poskytuje vynikajúcu oporu pre krčnú chrbticu, zatiaľ čo bedrový vankúš podporuje dolnú časť chrbta. Tieto vankúše ti pomôžu udržať správnu polohu a zabránia nakláňaniu hlavy a krku, čím ťa ochránia pred negatívnymi dopadmi dlhodobého sedenia.
Vankúše operadla sú vyrobené z pružnej peny Memory, ktorá sa prispôsobí tvaru tvojho tela a sile tlaku.
Aj ten najdlhší herný maratón sa tak stane pohodlnejším než kedykoľvek predtým!Inovatívne materiály pre dlhú životnosť a komfort
Z čoho je vyrobené naše herné kreslo? Jeho masívna silueta je výsledkom použitia odolnej a mimoriadne mäkkej HR peny, ktorá ti zaručí pohodlnú polohu a kreslu skvelý vzhľad po dlhé roky.
Profilované sedadlo Dual Layer™ je vyplnené dvojitou vrstvou peny, takže je ešte pohodlnejšie. Penu HR pokrýva kvalitné čalúnenie.
Vlákno EcoFiber™ a sieťovina Honeycomb™ sú unikátne materiály, ktoré sú príjemné na dotyk, mimoriadne pevné a odolné proti oderu. Bočnú časť sedadla a zadnú časť operadla pokrýva hladká ekokoža HDS™, ktorá dodáva Playerovi herný charakter.
Dokonalý vzhľad kresla je tiež zásluhou pevných švov Nylon™ LV3, ktoré zabezpečujú látkam správne napätie.
Balíček mechanizmov pre dokonalé prispôsobenie
Naše herné kreslo ľahko prispôsobíš svojej postave, výške alebo výške stola.
Vďaka systému Tilttech™ Butterfly presne nastavíš vhodnú výšku sedadla a uhol sklonu operadla bude presne taký, aký chceš – reguláciu ti umožní mechanizmus Tilttech™ Gear.Správne nastavenie kresla ti zabezpečí dodatočný komfort a umožní ti sedieť prirodzene a stabilne.
X-Player navyše získal inovatívnu funkciu hojdania vďaka systému Tilttech™ Swing, takže na teba čaká nielen pohodlie, ale aj dodatočný relax v akomkoľvek okamihu hry, učenia alebo práce.Podrúčky Armtech™ Hybrid SoftTouch je možné nastaviť v troch rovinách, a správne nastavenie zaisťuje pohodlnú a stabilnú polohu a podporu pre ramená, predlaktia a zápästia. Ich povrch je navyše pokrytý penou, takže si oprieš ruky mäkko a pohodlne.
Odolnosť a stabilita pre bezpečné používanie
Odolný zdvihák s vstavaným mechanizmom Air Damper™ System zaisťuje, že naše herné kreslo poskytuje vynikajúce odpruženie. Prispôsobí sa každému pohybu a poskytuje ešte viac pohodlia.
Silnú a stabilnú základňu završujú gumové kolieska PFC™ 360, takže sa nemusíš obávať škrabancov na povrchu podlahy vo svojej izbe alebo kancelárii.
Marshmallow Pink – edícia, ktorá ťa očarí
Marshmallow Pink je edícia, ktorá na teba urobí výnimočný dojem. Tak výrazné a originálne spojenie ergonomickej konštrukcie a unikátneho dizajnu vždy vyvoláva množstvo emócií. Predstav si, akou spektakulárnou premenou prejde tvoje herné vybavenie s týmto kreslom.
X-Player 2.0 Marshmallow Pink je investícia do tvojho zdravia, pohodlia a herného zážitku. Dopraj si luxus a ergonómiu v jednom!
Prečo si vybrať X-Player 2.0 Marshmallow Pink?
- Ergonomická konštrukcia: Podpora správneho držania tela a prevencia bolestí chrbta.
- Inovatívne materiály: Odolnosť, priedušnosť a maximálny komfort.
- Nastaviteľnosť: Prispôsobenie kresla tvojim individuálnym potrebám.
- Funkcia hojdania: Relaxácia a uvoľnenie počas hry aj práce.
- Štýlový dizajn: Oživí tvoj herný priestor a dodá mu osobitý charakter.
- Kvalitné spracovanie: Dlhá životnosť a spoľahlivosť.
Už nečakaj a dopraj si herné kreslo, ktoré ti poskytne maximálne pohodlie a podporí tvoj herný výkon. X-Player 2.0 Marshmallow Pink je tou správnou voľbou!
| Záruka | 24 mesiace |
|---|---|
| Navrhovaný růst | 150 - 180 cm |
| Barva | Marshmallow ružové |
| Vlastnosti židle | Funkcia hojdania, Tvoja prezývka na opierke hlavy |
| Typ regulácie lakťových opierok | Hore-dole, vľavo-vpravo, vpred-vzad |
| Certifikát | EN 1335 |
| Podstavec stoličky | Kov |
| Veľkosť | Normálna |
| Typ stoličky | Herná Stolička |
| Typ mechanizmu | Tilttech™ Butterfly, Tilttech™ Swing, Tilttech™ Gear, Air Damper™ System |
| Opierka nôh | Nie |
| Opierka hlavy | Áno |
| Bedrový vankúš | Áno |
| Pamäťová pena | Áno |
| Výplň stoličky | HR pena |
| Typ sedadla | Dual Layer™ |
| Typ kolies | Gumové |
| Hmotnosť [kg] | 21.70 |
| Šírka [mm] | 680 |
| Výška [mm] | 1240 |
| Hĺbka [mm] | 530 |
| Maximálne zaťaženie | max. 150 kg |
| Šírka | 640 |
| Hĺbka | 530 |
| Výška | 1240 |
| Materiál | Tkanina + sitká |
| Funkcia MUTLIBLOCK | Áno |
| Mechanizmus TILT | Áno |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Otočné | Áno |
| Výška - nastaviteľná v cm | 124 - 134 |
| Výška - maximálne v cm | 134 |
| Výška sedadla - minimálne v cm | 49 |
| Výška sedadla - nastaviteľná v cm | 59 - 80 cm |
| Šírka v cm | 68 |
| Hĺbka v cm | 68 |
| Typ kancelárskej stoličky | Herný |
















