Stolík ALMERIA 50 cm Travertín/Orech
Katalógové číslo:
i744_9212
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Štýl interiéru | Moderný |
| Štýl interiéru | Japandi |
| Farba korpusu | Orech |
| Materiál korpusu | materiál |
| Kategória | Lavičky a stolíky |
| Výška | 46,5 cm |
| Materiál dosky | Keramický |
| Kolor blata | travertín |
| Hrúbka dosky | 1 cm |
| Priemer nábytku | 50 cm |







