Stolička LUISE Zamatová Sivá Ohýbaná Preglejka
Katalógové číslo:
i744_6620
0%
0 recenzia
Popis produktu
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Zamat |
| Materiál | Ohýbaná preglejka |
| Kolor | Šedý |
| Opierky rúk | Áno |
| Štýl interiéru | Loftový |
| Farba korpusu | zlatý dub |
| Materiál korpusu | ohýbaná preglejka/ masívne drevo |
| Kategória | Stolička |
| Maximálne zaťaženie | 100 kg |
| Šírka sedadla | 56 cm |
| Hĺbka sedadla | 42 cm |
| Výška sedadla | 47 cm |
| Výška stoličky | 87 cm |
| Šírka stoličky | 60,5 cm |
| Hĺbka stoličky | 55 cm |
| Šírka operadla | 50 cm |
| Hrúbka sedadla | 5 cm |
| Výška operadla | 43 cm |
| Šírka podrúčok | 6 cm |












