Stolička GARY Ekokoža Sivá/Orech
Katalógové číslo:
i744_8991
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Opierky rúk | Áno |
| Štýl interiéru | Loftový |
| Farba korpusu | Orech |
| Materiál korpusu | Preglejka |
| Kategória | Stolička |
| Maximálne zaťaženie | 110 kg |
| Šírka sedadla | 38 cm |
| Hĺbka sedadla | 42 cm |
| Výška sedadla | 41 cm |
| Výška | 76 cm |
| Šírka | 61 cm |
| Hĺbka | 42 cm |
| Materiál poťahu stoličky | ekologická koža |
| Farba poťahu | sivý |





