Sedacia súprava Zero UNI - Kongo 730
Katalógové číslo:
F-0113011001
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Moderná rohová sedacia súprava Zero je v univerzálnom prevedení, ktoré možno podľa potreby zostaviť ako pravé alebo ľavé. Je vyrobená z kombinácie dvoch typov pružín a kvalitnej PUR peny, ktoré zabezpečujú vysoký komfort sedenia. Poťah tvorí príjemná látka Kongo. Sedačka je rozkladacia a disponuje praktickým úložným priestorom.
Rozmery - 244 × 130 cm
Výška: 82 cm
Výška sedu: 43 cm
Hĺbka sedu: 54 cm
Plocha na spanie: 122 × 206 cm
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 82 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 43 cm |
| Hĺbka sedadla | 54 cm |
| Hĺbka | 130 cm |
| Plocha po rozklade | 122x206 cm |
| Šírka | 244 cm |
| Základná farba | Kongo 730 |


