Sedacia súprava Zara veľká pravá Inari 96
Sedacia súprava Zara osloví každého, kto preferuje moderný vzhľad a zároveň pohodlie a praktickosť. Je potiahnutá kvalitnou poťahovou látkou s kontrastným prešitím. Sedacia súprava je veľmi pohodlná a dostatočne veľká na posedenie s priateľmi alebo rodinou. Pre prípad, že sa návšteva zdrží cez noc, je sedacia súprava vybavená rozkladom, vďaka ktorému sedaciu súpravu jednoducho premeníte na priestranné lôžko. Sedacia súprava má praktický úložný priestor, ktorý môžete využiť napr., na posteľnú bielizeň. Pohodlie pri sedení zabezpečuje výplň sedákov, ktorú tvorí kombinácia pružín faliste s kvalitnou PUR penou. Komfort a pohodlie pri odpočinku zvyšuje polohovacia opierka hlavy. Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom aj pravom prevedení, alebo tiež v prevedení do U a L mini. K sedacej súprave je možné dokúpiť kreslo a malý alebo veľký taburet. Chrbát sedačky je čalúnený, je teda vhodný aj na použitie v priestore
Rozmery:
265 x 205 cm
výška 85 / 100 cm
hĺbka 98 cm
plocha po rozložení 125 x 200 cm
výška sedu 42 cm
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 100 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 42 cm |
| Hĺbka | 205 cm |
| Plocha po rozklade | 125 x 200 cm |
| Šírka | 265 cm |
| Základná farba | Inari 96 |






