Sedacia súprava Varadero UNI sivá
Varadero je moderná rohová sedacia súprava s nadčasovým dizajnom. Jej prednosťou je pohodlie, praktickosť a univerzálne použitie. Môžete si ju podľa potreby zostaviť ako ľavú alebo pravú, čo je výhoda pri zariaďovaní obývacej izby. Nemusíte premýšľať do ktorého rohu postavíte sedaciu súpravu, jednoducho ju podľa potreby prispôsobíte. Pohodlie pri sedení zabezpečuje kombinácia pružín bonell s kvalitnou PUR penou a veľké oporné vankúše, ktoré sú odnímateľné, takže si ich môžete prispôsobiť svojim potrebám.Praktickou stránkou sedacej súpravy je úložný priestor a možnosť rozloženia na občasné prespanie Vašej návštevy. Plocha po rozložení je 195 x 150 cm. V cene sedacej súpravy sú 3 veľké oporné vankúše. Ostatné vyobrazené dekorácie nie sú v cene.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 71-87 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 44 cm |
| Hĺbka | 155 cm |
| Plocha po rozklade | 195x150 cm |
| Šírka | 235 cm |
| Základná farba | Kongo 730 |


