Sedacia súprava Tony Max ľavá - Monolith 59
Sedacia súprava Tony Max sa stane príjemným centrom odpočinku, alebo stretnutia s rodinou a priateľmi. Je veľmi pohodlná, praktická a ponúka dostatok miesta na sedenie. Praktickú stránku sedacej súpravy zabezpečuje možnosť rozloženia na príležitostné prespanie a tiež nepostrádateľný úložný priestor. Pohodlie pri sedení zabezpečuje výplň sedákov, ktorú tvorí kombinácia pružín s kvalitnou PUR penou. Pri odpočinku alebo sledovaní televízie Vám zvýšia pohodlie polohovacie opierky. Sedacia súprava je potiahnutá kvalitnou čalúnnickou látkou Monolith, ktorá je príjemná na dotyk, odolná, vodoodpudivá a pokrytá špeciálnou hydrofóbnou vrstvou.
Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom aj pravom prevedení. Zobrazené doplnky a dekorácie nie sú v cene.
Rozmery: 350 x 202 x 105 cm
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 71-90 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 43 cm |
| Hĺbka sedadla | 58 cm |
| Plocha po rozklade | 205x128 cm |
| Šírka | 350 cm |
| Základná farba | Monolit 59 |



