Sedacia súprava Sone III ľavá - Deli 31
Katalógové číslo:
F-0110055001
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Moderná rohová sedacia súprava Deli v ľavom prevedení je vyrobená z kombinácie dvoch typov pružín a kvalitnej PUR peny, ktoré zaisťujú vysoký komfort sedenia. Poťah tvorí príjemná látka Deli. Sedačka je rozkladacia a disponuje praktickým úložným priestorom umiestneným pod sedákom. Súčasťou sú voľne ložené vankúše. Dodáva sa v demontovanom stave.
Rozmery - 252 × 197 cm
Výška: 87 cm
Výška sedu: 44 cm
Hĺbka sedu: 60 cm
Plocha na spanie: 130 × 213 cm
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 87 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 44 cm |
| Hĺbka sedadla | 60 cm |
| Hĺbka | 197 cm |
| Plocha po rozklade | 130x213 cm |
| Šírka | 252 cm |
| Základná farba | Deli 31 |




