Sedacia súprava Saron 3+1+1 krémová
Katalógové číslo:
F-0108030839
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Luxusná sedacia súprava Saron je vďaka svojmu nadýchanému tvaru jednou z najpohodlnejších súprav, ktorá krásne zapadne do moderného aj klasického štýlu obývacej izby. Skladá sa z 3-miestnej pohovky s možnosťou rozloženia na príležitostné spanie a dvoch kresiel. Moderné čalúnenie z prírodnej kože splní aj najnáročnejšie očakávania. Kostra je vyrobená z dubového masívu, vyplnená je bonellovými pružinami a vysoko elastickou PUR penou. Vďaka použitiu kvalitných a odolných materiálov si súprava zachová svoje vlastnosti a vzhľad po dlhú dobu. Táto jedinečná súprava vám umožní vytvoriť dokonalé miesto na relaxáciu aj spoločenské stretnutia.
- rozmer plochy na spanie: 140 x 180 cm
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Výška | 85 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 46 cm |
| Hĺbka sedadla | 54 cm |
| Hĺbka | 88 cm |
| Materiál | prírodná koža |
| Šírka | trojsed: 205 cm kreslo: 100 cm |
| Šírka vankúša sedadla | trojsedadlo: 140 cm |
| Výška operadla | 53 cm |







