Sedacia súprava Persia P Toro 25
Hľadáte sedačku, ktorá spája modernú estetiku s každodennou praktickosťou? Táto sedacia súprava je navrhnutá tak, aby spĺňala vysoké nároky na dizajn aj funkčnosť. Jej čisté línie a nadčasový štýl podčiarknu atmosféru každého moderného interiéru.
Vďaka jednoduchému rozkladu získate lôžko pre hostí a praktický úložný priestor vám pomôže udržať poriadok. Kvalitná pena v kombinácii s vlnitými pružinami zabezpečí mäkké posedenie, ale zároveň stálosť tvaru po dlhé roky. Pohodlie pri odpočinku, sledovaní televízie alebo posedení s priateľmi zvyšujú polohovacie opierky, ktoré si môžete nastaviť tak, aby pre vás sedenie bolo čo najpohodlnejšie.
Sedacia súprava je potiahnutá obľúbenou látkou Toro, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou a jednoduchou údržbou. Napriek tomu, že je odolná, je mäkká a príjemná na dotyk. Látka je vyrobená technológiou, ktorá obmedzuje absorpciu kvapalín. Rozliate tekutiny sa zhlukujú na povrchu a možno ich počas niekoľkých sekúnd odstrániť, čo zabraňuje vzniku škvŕn. Vyznačuje sa vysokou stálosťou farieb na svetle, čo znamená, že látka na priamom slnku len tak nevybledne. Jedná sa o pevnú, gramážovo silnejšiu látku, ktorá dobre drží tvar.
Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom aj pravom prevedení. Správna farba poťahovej látky je zobrazená na prvej a druhej fotografii. Ostatné fotografie sú iba ilustračné.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 100 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 45 cm |
| Hĺbka | 170 cm |
| Plocha po rozklade | 200x130 cm |
| Šírka | 255 cm |
| Základná farba | Toro 25 |






