Sedacia súprava Percy UNI Egon 48
Hľadáte dokonalý odpočinok aj do menšej obývačky?
Naša kompaktná sedacia súprava dokazuje, že kvôli úspore miesta sa nemusíte vzdať luxusu.Je navrhnutá tak, aby sa stala elegantným centrom vášho domova, bez toho, aby miestnosť opticky zahltila.Univerzálna možnosť zostavenia: Podľa potreby môžete mať ľavú alebo pravú stranu, čo je výhoda pri zariaďovaní obývacej izby. Nemusíte premýšľať do ktorého rohu sedaciu súpravu postavíte a jednoducho si ju podľa potreby prispôsobíte.
Praktická funkcia rozkladu: Jednoduchým rozložením vytvoríte dostatočne veľké lôžko na príležitostné prespanie Vašej návštevy. Samozrejmosťou je aj praktický úložný priestor, ktorý môžete využiť napr. na posteľnú bielizeň.
Vstavané polohovateľné opierky hlavy: Zabudnite na boľavú krčnú chrbticu. Integrované opierky si ľahko nastavíte do ideálneho uhla pre sledovanie televízie, čítanie alebo zaslúžený šlofík.
Inteligentný dizajn: Vďaka svojim rozmerom je ideálny do garsóniek, menších bytov alebo pracovní.
Prvotriedne materiály: Sedáky sú tvorené kombináciou vlnitých pružín a kvalitnej peny, ktorá zabezpečí stálosť tvaru a mäkkosť aj po rokoch používania.
Odolné čalúnenie: Sedačka je potiahnutá kvalitnou látkou Egon, ktorá zaujme svojou jemne vzorovanou textúrou, dosiahnutou špeciálnou väzbou. Jej jedinečný charakter je umocnený jemným melírovým efektom, ktorý dodáva materiálu hĺbku a trojrozmerný vzhľad.
Táto sedačka nie je len kus nábytku, je to vaša osobná relaxačná zóna. Vstavané opierky dodávajú modelu čistý, moderný vzhľad a zvyšujú úžitkovú hodnotu každého centimetra. Doprajte si plnohodnotný relax aj tam, kde sa počíta každý meter.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 102 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 44 cm |
| Hĺbka | 158 cm |
| Plocha po rozklade | 123x203 cm |
| Šírka | 232 cm |
| Základná farba | Egon 48 |





