Sedacia súprava Monaco 1R2 - Inari 95/Madryt 1100
Katalógové číslo:
F-0121010905
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Sedacia súprava Monaco je veľmi pohodlná, praktická a ponúka dostatok miesta na odpočinok celej rodiny, alebo posedenie s priateľmi.
Praktickú stránku zabezpečuje možnosť rozloženia a úložný priestor. Jednoduchým rozkladom vznikne lôžko vhodné na príležitostné spanie. Pohodlie pri sedení zabezpečuje výplň sedákov, ktorú tvorí kombinácia vlnitých pružín s kvalitnou PUR penou. Pri odpočinku alebo sledovaní televízie Vám zvýši pohodlie polohovacie opierky hlavy. Sedacia súprava je potiahnutá kvalitnou látkou, ktorá je skombinovaná s EKO kožou čiernej farby.
Celkové rozmery:
205x277 cm
výška 85-101 cm
Po rozložení vznikne plocha na občasné spanie 128x198 cm.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 85-101 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 43 cm |
| Hĺbka sedadla | 58 cm |
| Dĺžka | 277 cm |
| Hĺbka | 96 cm |
| Plocha po rozklade | 128x198 cm |
| Šírka | 205 cm |
| Výška operadla | 47-63 cm |
| Výška lakťových opierok | 55 cm |



