Sedacia súprava Marian U pravá Element 24
Hľadáte miesto, kde sa konečne všetci pohodlne usadíte?
Táto sedacia súprava v tvare U je dokonalým riešením pre veľké rodiny aj milovníkov filmových večerov. Vďaka svojmu veľkorysému tvaru premení vašu obývačku na oázu pokoja a maximálneho pohodlia.Praktická funkcia rozkladu: Jednoduchým rozložením vytvoríte dostatočne veľké lôžko na príležitostné prespanie Vašej návštevy. Samozrejmosťou je aj praktický úložný priestor, ktorý môžete využiť napr. na posteľnú bielizeň.
Polohovateľné opierky hlavy: Zabudnite na boľavú krčnú chrbticu. Polohovateľné opierky si ľahko nastavíte do ideálneho uhla pre sledovanie televízie, čítanie alebo zaslúžený šlofík.
Prvotriedne materiály: Sedáky sú tvorené kombináciou vlnitých pružín a kvalitnej peny, ktorá zabezpečí stálosť tvaru a mäkkosť aj po rokoch používania.
Odolné čalúnenie: Sedačka je potiahnutá kvalitnou látkou Element, ktorá patrí medzi velúrové/zamatové tkaniny s krátkym vlasom. Je príjemne mäkká na dotyk, je vysoko odolná a má funkčné úpravy, vďaka ktorým je vhodná do domácností s deťmi alebo domácimi miláčikmi. Látka je vyrobená technológiou, ktorá obmedzuje absorpciu tekutín. Má vysokú odolnosť proti oderu.
Táto sedačka nie je len kus nábytku, je to vaša osobná relaxačná zóna. Doprajte si plnohodnotný relax ako pre rodinu, tak aj pre priateľov.
Správna farba poťahovej látky je zobrazená na prvej a druhej fotografii. Ostatné fotografie sú iba ilustračné.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 100 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 45 cm |
| Hĺbka | 200 cm |
| Plocha po rozklade | 250 x 130 cm |
| Šírka | 315 cm |
| Základná farba | Element 24 |






