Sedacia súprava Marian L Element 24
Hľadáte dokonalý odpočinok aj do menšej obývačky?
Naša kompaktná sedacia súprava dokazuje, že sa kvôli úspore miesta nemusíte vzdávať luxusu.Je navrhnutá tak, aby sa stala elegantným centrom vášho domova, bez toho, aby miestnosť opticky zahltila.Praktická funkcia rozkladu: Jednoduchým rozložením vytvoríte dostatočne veľké lôžko na príležitostné prespanie Vašej návštevy. Samozrejmosťou je aj praktický úložný priestor, ktorý môžete využiť napr. na posteľnú bielizeň.
Polohovateľné opierky hlavy: Zabudnite na boľavú krčnú chrbticu. Polohovateľné opierky si ľahko nastavíte do ideálneho uhla pre sledovanie televízie, čítanie alebo zaslúžený šlofík.
Inteligentný dizajn: Vďaka svojim rozmerom je ideálny do garsóniek, menších bytov alebo pracovní.
Prvotriedne materiály: Sedáky sú tvorené kombináciou vlnitých pružín a kvalitnej peny, ktorá zabezpečí stálosť tvaru a mäkkosť aj po rokoch používania.
Odolné čalúnenie: Sedačka je potiahnutá kvalitnou látkou Element, ktorá patrí medzi velúrové/zamatové tkaniny s krátkym vlasom. Je príjemne mäkká na dotyk, je vysoko odolná a má funkčné úpravy, vďaka ktorým je vhodná do domácností s deťmi alebo domácimi miláčikmi. Látka je vyrobená technológiou, ktorá obmedzuje absorpciu tekutín. Má vysokú odolnosť proti oderu.
Táto sedačka nie je len kus nábytku, je to vaša osobná relaxačná zóna. Doprajte si plnohodnotný relax aj tam, kde sa počíta každý meter.
Správna farba poťahovej látky je zobrazená na prvej a druhej fotografii. Ostatné fotografie sú iba ilustračné.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 100 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 45 cm |
| Hĺbka | 170 cm |
| Plocha po rozklade | 190 x 130 cm |
| Šírka | 235 cm |
| Základná farba | Element 24 |






