Sedacia súprava Lucien pravá tmavo sivá
Katalógové číslo:
F-0111012801
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Dizajnová sedacia súprava v krásnej kombinácii tmavosivej látky a ozdobného prešitia s kryštálikmi.
. Sedačka je vyrobená z pružín v kombinácii s kvalitnou PUR penou. Sedačka je rozkladacia s praktickým úložným priestorom. Trblietavé kryštáliky jej dodávajú na jedinečnosti a bude sa vynímať v každom interiéri. Sedacia súprava je poťahovaná kvalitnou poťahovou látkou Monolith, ktorá vyniká špeciálnou povrchovou úpravou "Water repellent". Tá chráni povrch textílie pred rýchlym presakovaním tekutín. Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom aj pravom prevedení.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 96 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 48 cm |
| Hĺbka | 192 cm |
| Plocha po rozklade | 140x190 cm |
| Šírka | 253 cm |
| Základná farba | Monolit 97 |






