Sedacia súprava Lisbet P Vibe 6
Hľadáte sedačku, ktorá spája modernú estetiku s každodennou praktickosťou? Táto sedacia súprava je navrhnutá tak, aby spĺňala vysoké nároky na dizajn aj funkčnosť. Jej čisté línie a nadčasový štýl podčiarknu atmosféru každého moderného interiéru.
Vďaka jednoduchému rozkladu získate lôžko pre hostí a praktický úložný priestor vám pomôže udržať poriadok. Kvalitná pena v kombinácii s vlnitými pružinami zabezpečí mäkké posedenie, ale zároveň stálosť tvaru po dlhé roky. Pohodlie pri odpočinku, sledovaní televízie alebo posedení s priateľmi zvyšujú polohovacie opierky, ktoré si môžete nastaviť tak, aby pre vás sedenie bolo čo najpohodlnejšie.
Sedacia súprava je potiahnutá obľúbenou látkou Vibe, ktorá má mäkkú na dotyk veľmi príjemnú štruktúru s jemným melanžovým povrchom. Táto tkanina bola navrhnutá s ohľadom na každodenné používanie - je odolná, odolná proti oderu a ľahko sa čistí. Látka je vyrobená technológiou, ktorá obmedzuje absorpciu kvapalín. Rozliate tekutiny sa zhlukujú na povrchu a možno ich počas niekoľkých sekúnd odstrániť, čo zabraňuje vzniku škvŕn. Vďaka vysokej odolnosti proti blednutiu a žmolkovaniu si látka zachováva svoj pôvodný vzhľad aj po mnohých rokoch používania.
Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom aj pravom prevedení. Správna farba poťahovej látky je zobrazená na prvej a druhej fotografii. Ostatné fotografie sú iba ilustračné.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 84 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 46 cm |
| Hĺbka | 205 cm |
| Plocha po rozklade | 126x202 cm |
| Šírka | 265 cm |
| Základná farba | Vibe 6 |






