Sedacia súprava Lisbet P Element 24
Hľadáte sedačku, ktorá spája modernú estetiku s každodennou praktickosťou? Táto sedacia súprava je navrhnutá tak, aby spĺňala vysoké nároky na dizajn aj funkčnosť. Jej čisté línie a nadčasový štýl podčiarknu atmosféru každého moderného interiéru.
Vďaka jednoduchému rozkladu získate lôžko pre hostí a praktický úložný priestor vám pomôže udržať poriadok. Kvalitná pena v kombinácii s vlnitými pružinami zabezpečí mäkké posedenie, ale zároveň stálosť tvaru po dlhé roky. Pohodlie pri odpočinku, sledovaní televízie alebo posedení s priateľmi zvyšujú polohovacie opierky, ktoré si môžete nastaviť tak, aby pre vás sedenie bolo čo najpohodlnejšie.
Sedacia súprava je potiahnutá obľúbenou látkou Element, ktorá patrí medzi velúrové/zamatové tkaniny s krátkym vlasom. Je príjemne mäkká na dotyk, je vysoko odolná a má funkčné úpravy, vďaka ktorým je vhodná do domácností s deťmi alebo domácimi miláčikmi. Látka je vyrobená technológiou, ktorá obmedzuje absorpciu kvapalín. Rozliate tekutiny sa zhlukujú na povrchu a možno ich počas niekoľkých sekúnd odstrániť, čo zabraňuje vzniku škvŕn. Vďaka svojej štruktúre je odolná voči zachytávaniu zvieracích chlpov a ľahšie sa čistí od nečistôt a škrabancov. Je navrhnutá tak, aby bola odolná voči každodennému používaniu. Má vysokú odolnosť proti oderu.
Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom aj pravom prevedení. Správna farba poťahovej látky je zobrazená na prvej a druhej fotografii. Ostatné fotografie sú iba ilustračné.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 84 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 46 cm |
| Hĺbka | 205 cm |
| Plocha po rozklade | 126x202 cm |
| Šírka | 265 cm |
| Základná farba | Element 24 |






