Sedacia súprava Lincoln - 63D
Lincoln je moderná rohová sedacia súprava s nadčasovým dizajnom, ktorá vyniká predovšetkým svojím pohodlím, praktickosťou a univerzálnym použitím.
Vďaka jednoduchému rozloženiu pomocou automatu ľahko vytvoríte priestranné lôžko o veľkosti 246 × 120 cm, ideálne pre občasné prespanie návštevy.
O maximálny komfort sa stará kvalitná výplň sedáku tvorená kombináciou vlnitých pružín, bonell pružín a odolnej PUR peny. Sedacia súprava je celočalúnená, čo umožňuje jej umiestnenie do priestoru bez obmedzenia. Súčasťou sú tiež veľké oporné vankúše, ktoré sú odnímateľné, takže si ich môžete ľahko prispôsobiť podľa svojich potrieb. Praktickým benefitom je tiež úložný priestor, ktorý oceníte na uschovanie posteľnej bielizne alebo ďalších vecí.
Rozmery:
246 x 120 cm
Šírka: 246 cm
Výška: 94 cm
Hĺbka: 70 cm
Výška sedu: 42 cm
Výška podrúčky: 58 cm
Po rozložení vznikne plocha na občasné spanie 246 × 120 cm.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 73 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 42 cm |
| Hĺbka | 70 cm |
| Plocha po rozklade | 246 x 120 cm |
| Šírka | 246 cm |
| Výška lakťových opierok | 58 cm |
| Základná farba | ružová |


