Sedacia súprava Lica pravá - Legacy 06
Katalógové číslo:
F-0110055101
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Moderná rohová sedacia súprava Lica v pravom prevedení je vyrobená z kombinácie dvoch typov pružín a kvalitnej PUR peny, ktoré zabezpečujú vysoký komfort sedenia. Poťah tvorí príjemná látka Legacy. Sedačka je rozkladacia a disponuje praktickým úložným priestorom umiestneným pod sedákom. Súčasťou sú voľne ložené vankúše. Dodáva sa v demontovanom stave.
Rozmery - 233 × 180 cm
Výška: 85 cm
Výška sedu: 43 cm
Hĺbka sedu: 55 cm
Plocha na spanie: 122 × 216 cm
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 85 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 43 cm |
| Hĺbka sedadla | 55 cm |
| Hĺbka | 180 cm |
| Plocha po rozklade | 122x216 cm |
| Šírka | 233 cm |
| Základná farba | Legacy 06 |




