Sedacia súprava + kreslo Neptun pravá - Jar 853
Katalógové číslo:
F-0113011401
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Veľmi praktický set rohovej sedacej súpravy a kresla Neptun je vhodný do menších priestorov. Pohodlné sedenie zaručujú pružiny bonel s PUR penou. Jednoduchým rozložením sedacej súpravy vznikne lôžko 150x125 cm vhodné na príležitostné spanie. Sedacia súprava má praktický úložný priestor na lôžkoviny. Celkový rozmer sedacej súpravy je 165x148 cm.
Rozmery:
- výška celková 90 cm
- výška sedu 42 cm
- hĺbka sedu 54 cm
- plocha po rozložení 150x125 cm
Kreslo:
- šírka 89 cm
- hĺbka sedu 51 cm
- výška sedu 41 cm
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 90 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 42 cm |
| Hĺbka sedadla | 54 cm |
| Hĺbka | 148 cm |
| Plocha po rozklade | 150x125 cm |
| Šírka | 165 cm |
| Základná farba | Jar 853 |


