Sedacia súprava Karin UNI tmavo sivá
Katalógové číslo:
F-0111011706
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Dizajnová sedacia súprava v krásnej kombinácii sivých látok a dreva vo farbe orecha. Pohovka je vyrobená z pružín v kombinácii s kvalitnou PUR penou. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Je univerzálny - t. j.počas montáže sa rozhodnete pre pravý alebo ľavý variant. Drevené prvky mu dodávajú jedinečnosť a vyniknú v každom interiéri. Sedacia súprava je potiahnutá kvalitnou poťahovou látkou Terra, ktorá má špeciálnu "vodoodpudivú" úpravu. To chráni povrch tkaniny pred rýchlym únikom tekutín.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 79 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 49 cm |
| Dĺžka | 238 cm |
| Hĺbka | 147 cm |
| Plocha po rozklade | 130x204 cm |
| Základná farba | Terra 96/92 |





