Sedacia súprava Karin UNI hnedobéžová
Karin je moderná rohová sedacia súprava s nadčasovým dizajnom a zvýšeným sedom 49 cm. Jej prednosťou je pohodlie, praktickosť a univerzálne použitie. Môžete si ju podľa potreby zostaviť ako ľavú alebo pravú, čo je výhoda pri zariaďovaní obývacej izby. Nemusíte premýšľať do akého rohu postavíte sedaciu súpravu, jednoducho ju podľa potreby prispôsobíte. Pohodlie pri sedení zabezpečuje kombinácia pružín faliste s kvalitnou PUR penou a veľké oporné vankúše, ktoré sú odnímateľné, takže si ich môžete prispôsobiť svojim potrebám.Praktickou stránkou sedacej súpravy je úložný priestor a možnosť rozloženia na občasné prespanie Vašej návštevy. Sedacia súprava je potiahnutá kvalitnou látkou Terra a v ponuke nájdete viac farebných variantov. Táto tkanina vyniká špeciálnou úpravou "Watter repelent", ktorá chráni pred rýchlym prenikaním tekutín. Správna farba sedacej súpravy je zobrazená na úvodných fotografiách. Ostatné fotografie sú ilustračné.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 79 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 49 cm |
| Hĺbka | 147 cm |
| Plocha po rozklade | 130x204 cm |
| Šírka | 238 cm |
| Základná farba | Terra 26/13 |





