Sedacia súprava Jana - Velo 622
Katalógové číslo:
F-0113010133
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Elegantná sedacia súprava Jana s rozkladacím trojsedom a dvoma kreslami. Sedacia súprava má úložný priestor a jednoduchým rozkladom vznikne lôžko na občasné prespanie pre dve osoby. Výplň sedadla tvorí kombinácia pružín bonell a faliste s kvalitnou PUR penou. Sedacia súprava je očalúnená kvalitnou látkou Velo. Čalúnenie v kombinácii s drevom pôsobí veľmi štýlovo. Bočnice sú vyrobené z bukového masívu, morenie je možné v rôznych farebných odtieňoch. Sedaciu súpravu je možné objednať aj v iných farebných prevedeniach.
Rozmery:
Trojsed
Dĺžka 207 cm
Hĺbka 95 cm
Výška sedu 43 cm
Hĺbka sedu 54 cm
Celková výška 90 cm
Plocha po rozložení 185x115 cm
Kreslo
Šírka 75 cm
Hĺbka 80 cm
Výška 87 cm
Výška sedu 43 cm
Hĺbka sedu 50 cm
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 90 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 43 cm |
| Hĺbka sedadla | 54 cm |
| Hĺbka | 95 cm |
| Plocha po rozklade | 185x115 cm |
| Šírka | 207 cm |
| Základná farba | Velo 622 |



