Sedacia súprava Heda UNI - Aragon 39
Katalógové číslo:
F-0111010911
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Veľmi komfortná rozkladacia sedacia súprava Heda o rozmeroch 217×160 cm je ideálnou voľbou do menších bytov či obmedzených priestorov. Ponúka pevnú opornú časť chrbta aj pohodlné, stabilné sedenie. Vďaka jednoduchému mechanizmu rozloženia ju behom chvíle premeníte na lôžko vhodné na príležitostné spanie.
Pod otomanom sa nachádza priestranný úložný priestor s pružinovým otváraním.
O vyšší komfort sa postarajú nastaviteľné opierky hlavy. Zadná časť sedačky je rovnako čalúnená, takže ju možno umiestniť aj voľne do priestoru. Výplň tvorí kombinácia pružín a kvalitnej PUR peny, ktorá zaisťuje pohodlie aj dlhú životnosť.Sedačka je potiahnutá príjemnou látkou Aragon, pričom aj rozkladacia časť je v rovnakom materiáli. Dodáva sa v demontovanom stave (2 časti, nutná montáž nožičiek a podrúčok). K dispozícii je tiež v ďalších farebných variantoch.
Súprava je univerzálna (pravá/ľavá varianta) – pri montáži si sami zvolíte umiestnenie otomanu.
Rozmery:
- 217 × 160 cm
- Celková výška: 100–110 cm
- Výška sedu: 44 cm
- Šírka otomanu: 77 cm
- Plocha po rozložení: 124 × 196 cm
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 110 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 44 cm |
| Hĺbka | 160 cm |
| Plocha po rozklade | 124x196 cm |
| Šírka | 217 cm |
| Základná farba | Aragon 39 |



