Sedacia súprava Hakim L - Crown 06
Pohodlná sedacia súprava patrí k najdôležitejšiemu vybaveniu každej obývačky. Sedacia súprava Hakim je ideálnym spojením pohodlia, praktickosti a tiež moderného dizajnu. Táto sedacia súprava priamo vyzýva k relaxácii napr. pri sledovaní televízie. Výplň sedákov tvorí kombinácia pružín faliste s kvalitnou PUR penou. Jednoduchým rozložením vznikne lôžko vhodné na príležitostné spanie. Samozrejmosťou je aj úložný priestor, ktorý môžete využiť napríklad na posteľnú bielizeň. Sedaciu súpravu ponúkame v kvalitnej poťahovej látke, a to v niekoľkých farebných prevedeniach, ktoré tiež nájdete v našej ponuke. Zobrazené doplnky a dekorácie nie sú v cene sedacej súpravy. Fotografia sedacej súpravy v rozklade je iba ilustračná. Správny farebný odtieň je zobrazený na úvodnej fotografii.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 85 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 43 cm |
| Hĺbka | 88/140 cm |
| Plocha po rozklade | 130x195 cm |
| Šírka | 240 cm |
| Základná farba | Crown 06 |





