Sedacia súprava Farid UNI Cremona 81
Chcete, aby vaša obývačka vyzerala štýlovo a moderne, bez toho, aby ste obetovali pohodlie? Naša nová sedacia súprava s moderným dizajnom je presne to, čo hľadáte.
Tento kúsok nábytku je navrhnutý s dôrazom na čisté línie a nadčasovú estetiku, ktorá sa hodí do každého interiéru. Jej univerzálny charakter jej umožňuje skvele zapadnúť ako do minimalisticky zariadených bytov, tak do priestrannejších rodinných domov.
Veľkou prednosťou tejto sedacej súpravy je univerzálna možnosť zostavenia. Tzn. že podľa potreby môžete mať ľavú alebo pravú stranu, čo je výhoda pri zariaďovaní obývacej izby. Nemusíte premýšľať, do ktorého rohu sedaciu súpravu postavíte a jednoducho si ju podľa potreby prispôsobíte.
Sedacia súprava je rozkladacia.
Jednoduchým rozložením vytvoríte dostatočne veľké lôžko na príležitostné prespanie Vašej návštevy. Samozrejmosťou je aj praktický úložný priestor, ktorý môžete využiť napr. na posteľnú bielizeň. Výplň sedákov tvorí kombinácia vlnitých pružín s kvalitnou HR penou.Sedačka je potiahnutá modernou žinilkovou tkaninou Cremona s výraznou hustou väzbou, ktorá jej dodáva výraznú trojrozmernú textúru. Je mäkká a príjemná na dotyk, je odolná, estetická a funkčná. Pre pohodlie pri sedení a odpočinku, je sedacia súprava vybavená 2 objemnými vankúšmi. Správna farba poťahovej látky je zobrazená na prvej a druhej fotografii. Ostatné fotografie sú iba ilustračné.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 89 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 45 cm |
| Hĺbka | 150 cm |
| Plocha po rozklade | 140x215 cm |
| Šírka | 240 cm |
| Základná farba | Cremona 81 |






