Sedacia súprava Faria L Kronos 22
Hľadáte sedačku, ktorá spája modernú estetiku s každodennou praktickosťou? Táto sedacia súprava je navrhnutá tak, aby spĺňala vysoké nároky na dizajn aj funkčnosť. Jej čisté línie a nadčasový štýl podčiarknu atmosféru každého moderného interiéru.
Vďaka jednoduchému rozkladu získate lôžko pre hostí a praktický úložný priestor vám pomôže udržať poriadok. Kvalitná pena v kombinácii s vlnitými pružinami zabezpečí mäkké posedenie, ale zároveň stálosť tvaru po dlhé roky. Pohodlie pri odpočinku, sledovaní televízie alebo posedení s priateľmi zvyšujú polohovacie opierky, ktoré si môžete nastaviť tak, aby pre vás sedenie bolo čo najpohodlnejšie.
Sedacia súprava je potiahnutá obľúbenou látkou Kronos, čo je veľmi obľúbená plyšová (velúrová) tkanina vyznačujúca sa jemným leskom a vysokou odolnosťou. Má hustý, krátky vlas, je veľmi príjemná na dotyk a vytvára efektné tieňovanie pri prechode rukou. Dosahuje vysokej hodnoty v teste oderu, čo ju radí medzi vysoko odolné látky vhodné na každodenné používanie. Je odolná voči žmolkovaniu a má vysokú svetlostálosť (farby na slnku nevyblednú).
Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom aj pravom prevedení. Správna farba poťahovej látky je zobrazená na prvej a druhej fotografii. Ostatné fotografie sú iba ilustračné.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 106 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 45 cm |
| Hĺbka | 200 cm |
| Plocha po rozklade | 195x128 cm |
| Šírka | 262 cm |
| Základná farba | Kronos 22 |







