Sedacia súprava Dolly pravá - Mela 50
Sedacia súprava Dolly sa stane príjemným centrom odpočinku, alebo stretnutia s rodinou a priateľmi. Je veľmi pohodlná, praktická a ponúka dostatok miesta na sedenie. Určite sa stane príjemným centrom odpočinku, alebo stretnutia s rodinou a priateľmi. Praktickú stránku sedacej súpravy zabezpečuje možnosť rozloženia na príležitostné prespanie a tiež nepostrádateľný úložný priestor. Pohodlie pri sedení zabezpečuje výplň sedákov, ktorú tvorí kombinácia pružín s kvalitnou PUR penou. Pri odpočinku alebo sledovaní televízie Vám zvýšia pohodlie polohovacie opierky. Sedacia súprava je potiahnutá kvalitnou látkou a má očalúnené aj chrbty, takže ju môžete umiestniť aj do priestoru. Rovnakou poťahovou látkou je tiež očalúnená aj plocha na spanie. Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom aj pravom prevedení. Zobrazené doplnky a dekorácie nie sú v cene.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 75-90 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 43 cm |
| Hĺbka sedadla | 60 cm |
| Hĺbka | 202 cm |
| Plocha po rozklade | 125x208 cm |
| Šírka | 275 cm |
| Základná farba | Mela 50 |






