Sedacia súprava Billy uni Gemma 93
Sedacia súprava Billy je priestranná a je veľmi komfortná na sedenie. Má dostatočne vysoké operadlo, čo zaisťuje ako oporu pre chrbát, tak aj podporu pri opretí hlavy. Sedačka má navyše dve polohovateľné chrbtové opierky, vďaka ktorým bude ležanie ešte pohodlnejšie. Sedacia súprava je rozkladacia a jednoduchým rozkladom vznikne priestranné lôžko na občasné prespanie. Samozrejmosťou je tiež úložný priestor. Veľkou prednosťou tejto sedacej súpravy je univerzálna možnosť zostavenia, tzn. že podľa potreby môžete mať ľavú alebo pravú stranu, čo je veľká výhoda pri zariaďovaní obývacej izby. Výplň sedákov tvorí kombinácia vlnitých pružín a pružín bonell. Sedacia súprava je potiahnutá kvalitnou látkou Soro, ktorá je dostatočne odolná a pevná. Látka je mäkká, priedušná, ľahko absorbuje vlhkosť a tiež odoláva dennému svetlu a netvorí žmolky. Túto sedaciu súpravu ponúkame v niekoľkých variantoch a v rôznych farebných odtieňoch. Zobrazené doplnky a dekorácie nie sú v cene sedacej súpravy.
Celkový rozmer: 265x225 cm
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 110 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 48 cm |
| Hĺbka | 225 cm |
| Plocha po rozklade | 195x120 cm |
| Šírka | 265 cm |
| Základná farba | Gemma 93 |


