Sedacia súprava Atanas L Otto 80
Hľadáte sedačku, ktorá spája modernú estetiku s každodennou praktickosťou? Táto sedacia súprava je navrhnutá tak, aby spĺňala vysoké nároky na dizajn aj funkčnosť. Jej čisté línie a nadčasový štýl podčiarknu atmosféru každého moderného interiéru.
Vďaka jednoduchému rozkladu získate lôžko pre hostí a praktický úložný priestor vám pomôže udržať poriadok. Kvalitná pena v kombinácii s vlnitými pružinami zabezpečí mäkké posedenie, ale zároveň stálosť tvaru po dlhé roky.
Sedacia súprava je potiahnutá obľúbenou látkou Otto, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou a jednoduchou údržbou. Napriek tomu, že je odolná, je mäkká a príjemná na dotyk. Vyznačuje sa vysokou stálosťou farieb na svetle, čo znamená, že látka na priamom slnku len tak nevybledne. Jedná sa o pevnú, gramážovo silnejšiu látku, ktorá dobre drží tvar.
Sedaciu súpravu ponúkame v ľavom aj pravom prevedení.
Správna farba poťahovej látky je zobrazená na prvej a druhej fotografii. Ostatné fotografie sú iba ilustračné.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 90 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 44 cm |
| Hĺbka | 155 cm |
| Plocha po rozklade | 200x130 cm |
| Šírka | 260 cm |
| Základná farba | Otto 80 |






