Sedacia súprava Arleta pravá - Solar 99
Katalógové číslo:
F-0138010102
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Moderná sedacia súprava Arleta v atraktívnom dizajne ponúka všetko pre vaše pohodlie. Disponuje praktickým rozkladacím mechanizmom, vďaka ktorému ľahko vytvoríte lôžko vhodné na príležitostné spanie. Súčasťou je tiež priestranný úložný priestor umiestnený pod otomanom, ktorý je ľahko prístupný. Sedačka vyniká vysokým komfortom sedenia a vďaka očalúneným chrbtom aj rozkladacej časti je vhodná aj na umiestnenie do priestoru. Elegantné kovové nožičky v zlatej farbe podčiarkujú jej moderný vzhľad. Polohovateľné opierky hlavy potom ešte zvyšujú celkový komfort. Dodávané v demontovanom stave. Vankúšiky a dekorácie nie sú súčasťou balenia.
Rozmery: 284 × 200 cm
Výška: 74–97 cm
Výška sedu: 42 cm
Plocha na spanie: 210 × 140 cm
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 97 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 42 cm |
| Hĺbka | 200 cm |
| Plocha po rozklade | 210×140 cm |
| Šírka | 284 cm |
| Základná farba | Solar 99 |




