Sedacia súprava Apolena U - Monolith 37
Sedacia súprava Apolena v tvare U ponúka nadštandardný priestor na sedenie, vysoký komfort a praktické využitie pre každodenný odpočinok. Konštrukcia je tvorená kostrou s pružinami a kvalitnou PUR penou, čo spolu s výplňou sedákov zaisťuje pohodlné a dlhodobé sedenie.
Súprava je potiahnutá kvalitnou čalúnnickou látkou Monolith, ktorá je príjemná na dotyk, odolná, vodoodpudivá a pokrytá špeciálnou hydrofóbnou vrstvou. Vďaka rozkladacej funkcii ju ľahko premeníte na lôžko vhodné na občasné prespanie. Praktický úložný priestor sa nachádza pod oboma otomanmi.Polohovateľné opierky hlavy zvyšujú komfort pri relaxácii.
Sedaciu súpravu ponúkame aj v rôznych farebných prevedeniach. Zobrazené doplnky a dekorácie nie sú súčasťou ceny.
Rozmery: 177 x 330 x 177 cm
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 82/96 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 45 cm |
| Hĺbka sedadla | 58 cm |
| Plocha po rozklade | 330 x 177 cm |
| Šírka | 177 x 330 x 177 cm |
| Základná farba | Monolit 37 |





