Sedacia súprava Apolena Max pravá - Elegance 06
Katalógové číslo:
F-0125011303
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Sedacia súprava Apolena vo verzii Max ponúka nadštandardný priestor na sedenie, vysoký komfort a praktické využitie.
Vďaka rozkladacej funkcii ju ľahko premeníte na lôžko na príležitostné prespanie, k dispozícii je tiež praktický úložný priestor. Pohodlie pri sedení zabezpečuje výplň sedákov tvorená kombináciou pružín a kvalitnej PUR peny, zatiaľ čo polohovateľné opierky zvyšujú komfort pri relaxácii. Poťah tvorí kvalitná látka Elegance, ktorá je príjemná na dotyk, odolná a vhodná na každodenné používanie.
Sedacia súprava je dostupná v ľavom aj pravom prevedení. Zobrazené doplnky a dekorácie nie sú súčasťou ceny.
Rozmery: 326 x 220 x 177 cm
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 82/96 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 45 cm |
| Hĺbka sedadla | 58 cm |
| Plocha po rozklade | 250 x 133 cm |
| Šírka | 326 x 220 x 177 cm |
| Základná farba | Elegancia 06 |




