Sedacia súprava Apolena ľavá šedohnedá
Sedacia súprava Apolena sa stane príjemným centrom odpočinku, alebo stretnutia s rodinou a priateľmi. Je veľmi pohodlná, praktická a ponúka dostatok miesta na sedenie. Praktickú stránku sedacej súpravy zabezpečuje možnosť rozloženia na príležitostné prespanie a tiež nepostrádateľný úložný priestor. Pohodlie pri sedení zabezpečuje výplň sedákov, ktorú tvorí kombinácia pružín s kvalitnou PUR penou. Pri odpočinku alebo sledovaní televízie Vám zvýši pohodlie polohovacie opierky. Sedacia súprava je potiahnutá kvalitnou látkou Monolith, ktorá je zamatovo hebká, nežmolkuje a má hydrofóbne vlastnosti. Tkanina neabsorbuje rozliatu tekutinu, ale vytvára malé kvapky na povrchu, ktoré ľahko zotriete. Sedačku ponúkame v ľavom aj pravom prevedení. Zobrazené doplnky a dekorácie nie sú v cene.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 95 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 45 cm |
| Hĺbka | 177 cm |
| Plocha po rozklade | 125x200 cm |
| Šírka | 260 cm |
| Základná farba | Monolit 95 |


