Sedacia súprava Agáta MAX 3f+1+1 - Rosita 132
Sedacia súprava Agáta MAX je stále veľmi obľúbeným klasickým modelom sedacej súpravy v prevedení 3F+1+1. Je veľmi pohodlná a zároveň praktická. Sedacia súprava je rozkladacia a samozrejmosťou je aj úložný priestor, ktorý môžete využiť napr.na posteľnú bielizeň. Jednoduchým rozložením pomocou systému "klik klak" vznikne lôžko na príležitostné prespanie Vašej návštevy. Sedacia súprava je potiahnutá kvalitnou látkou, v kombinácii vzoru a jednofarebnej látky. Výplň sedákov tvorí pružiny v kombinácii s kvalitnou PUR penou. Táto kombinácia v spojení s extra vysokou opierkou chrbta, je zárukou pohodlného sedenia.
Rozmery kresla:
v.111 cm, š.88 cm, hl.82 cm, výška operadla 70 cm, hl.sedáku 52 cm, šírka sedáku 51 cm, výška sedu 48 cm, výška podrúčok 66 cm
Rozmery pohovky:
v.110 cm, š.230 cm, hl.96 cm, výška operadla 76 cm, hl.sedáku 57 cm, šírka sedáku 193 cm, výška sedu 48 cm, plocha na spanie 130x193 cm
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 111 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 48 cm |
| Hĺbka sedadla | 57 cm |
| Hĺbka | 96 cm |
| Plocha po rozklade | 130x193 cm |
| Šírka | 230 cm |
| Šírka vankúša sedadla | 193 cm |
| Základná farba | Rosita 132 |



