Sada 2x Rozkladacia Pohovka LIMA Sivá
Katalógové číslo:
i744_8503
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Látka |
| Kolor | Šedý |
| Štýl interiéru | Moderný |
| Výška | 95 cm |
| Šírka | 186 cm |
| Hĺbka | 84 cm |
| Úložný priestor na posteľnú bielizeň | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Plocha na spanie | 117 x 186 cm |
| Tkanina | PAROS 6 |
| Počet kusov v súprave | 2 |










