Rozkladacie kreslo Vivian Gold I Paros svetlo béžová
Katalógové číslo:
F-0508017120
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Rozkladacie kreslo Vivian Gold I je skvelou voľbou pre tých, ktorí bojujú s obmedzenými priestormi. Je vhodné napr. do detskej, študentskej, alebo hosťovskej izby. Jednoduchým rozložením pomocou automatu, získate lôžko na príležitostné prespanie Vašej návštevy alebo kamaráta detí. Výplň sedadla tvorí vlnité pružiny v kombinácii s PUR penou. Kreslo je potiahnuté kvalitnou poťahovou látkou a ponúkame ho v niekoľkých trendových farbách. Kreslo disponuje aj nepostrádateľným úložným priestorom, ktorý využijete napr. na deku a vankúš. V cene kresla je 1 dekoračný vankúš. Ostatné zobrazené dekorácie nie sú v cene. Kreslo bude dodané v látke, ktorá je zobrazená na úvodných fotografiách, fotografie rozkladu sú iba ilustračné.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 85cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 37 cm |
| Hĺbka | 98 cm |
| Plocha po rozklade | 80 x196 cm |
| Šírka | 102 cm |
| Základná farba | Paros 1 |






