Rozkladacie kreslo SPENCER Hnedý Manšester
Katalógové číslo:
i744_8341
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Mančester |
| Kolor | Hnedý |
| Opierky rúk | Áno |
| Opierka hlavy | Áno |
| Podnožka | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Štýl interiéru | Moderný |
| Hĺbka kresla | 85 cm |
| Šírka kresla | 73 cm |
| Výška kresla | 105 cm |
| Funkcia rozkladania | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Funkcia masáže | Nie |
| Kategória | Relaxačné kreslá |
| Maximálne zaťaženie | 120 kg |
| Šírka sedadla | 50 cm |
| Hĺbka sedadla | 55 cm |
| Výška sedadla | 44 cm |
| Funkcia hojdania | Nie |

















