Rohová sedacia súprava Oliver UNI šedohnedá
Sedacia súprava Oliver je príjemným spojením elegancie, funkčnosti a priaznivej ceny. Sedacia súprava je vyrobená v jednoduchom nadčasovom dizajne. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších izieb. Je veľmi pohodlná a zároveň praktická. Veľkou prednosťou sedacej súpravy Oliver je univerzálne použitie. Tzn. že si ju môžete podľa potreby zostaviť ako ľavú alebo pravú, čo je výhoda pri zariaďovaní obývacej izby. Nemusíte premýšľať, do ktorého rohu sedaciu súpravu postavíte. Jednoducho si ju podľa potreby prispôsobíte. Výplň sedadla tvoria pružiny bonell v kombinácii s kvalitnou PUR penou. Praktickú stránku sedacej súpravy zabezpečuje možnosť rozloženia na občasné prespanie návštevy a samozrejmosťou je aj úložný priestor. Sedaciu súpravu ponúkame v niekoľkých farebných prevedeniach. Zobrazené doplnky a dekorácie nie sú v cene. Zobrazenie farieb na fotografii sa môže od skutočnosti líšiť.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 95 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 45 cm |
| Dĺžka | 215 cm |
| Hĺbka sedadla s vankúšmi | 61 cm |
| Plocha po rozklade | 150x200 cm |
| Šírka | 144 cm |
| Základná farba | Malmo 90 |



